Ders Notları

Kullanma kılavuzuna göre bu aletin kullanılma aşamalarına yönelik yönergeler yazınız.

4. Sınıf Türkçe Kullanma kılavuzuna göre bu aletin kullanılma aşamalarına yönelik yönergeler yazınız. konusu kısaca hakkında bilgileri ele alacağız. 


Cevap :
Süpürge makinenizin içerisinde torbasının düzgün yerleşip yerleşmediğini kontrol ediniz. Bunun için “torbanın takılışı” bölümündeki bilgilerden faydalanabilirsiniz.   fişini prize takınız.
Daha sonra açma kapama düğmesine basarak makinayı çalıştırınız. Daha sonra temizleme işlemine başlayabilirsiniz. İşiniz bittiğinde ise kapatma düğmesine basarak makinenizi kapatınız ve fişi prizden çekiniz. Daha sonra fiş düğmesine basarak , fişi içeriye doğru çekiniz.


Kullanma kılavuzuna göre bu aletin kullanılma aşamalarına yönelik yönergeler yazınız.
“4. Sınıf Türkçe Kitabı Özgün Yayınları Sayfa 180-181-182-183 Cevapları”

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Evimize kullanmış olduğu birçok araç gereci kullanma kılavuzuna bakarak nasıl kullanıldığını nasıl çalıştığını öğrenebiliriz örneğin elektrikli şofbenler sayesinde sıcak suyu hızlı ve rahat bir şekilde ulaşabilmek deyiz şofbenleri kullanma kılavuzlarına okuyarak nasıl kullanıldığını öğrenebiliriz şofbenlerin sıcaklık ayarı ayarları kapatma süreci ısıtma değeri ve voltajı hakkında detaylı bilgileri öğrenmek istediğimiz zaman kullanma klavuzu kullanabiliriz birçok araç gel işte bu vardır örneği elimize aldığımız bir akıllı telefonun özelliklerini kullanım şekline ve süresine çeşitli özelliklerini hafıza kartını kullanma kılavuzları bakarak öğrenebiliriz.

Bir yanıt yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.