Ders Notları

Okulunuzda yapılmasını istediğiniz etkinlikler nelerdir? Yazınız.

3. Sınıf Hayat Bilgisi Kitabı Okulunuzda yapılmasını istediğiniz etkinlikler nelerdir? Yazınız. konusunu kısaca ele alacağız. 


“Okulunuzda yapılmasını istediğiniz etkinlikler nelerdir? Yazınız.” ile ilgili kısa cevabı ;


Cevap :

Okulunda yapılmasını istediğim etkinliklerden bir tanesi de tiyatro kulüplerinin olması ve ara ara da olsa tiyatrocuların gelip bizleri eğlendirmesidir.


“Okulunuzda yapılmasını istediğiniz etkinlikler nelerdir? Yazınız.” ile ilgili uzun cevabı ;


Cevap :

  • Okulumuzda yapılmasını istediğim etkinliklerden bir tanesi de yüzme yarışmalarıdır. Yüzme etkinlikleri ve yüzme yarışmaları sayesinde daha çok yüzme imkanı bulacak ve eğleneceğiz.
  • Okulumuzda yapılmasını istediğim etkinliklerden bir tanesi de mesleki etkinliklerdir. Bu etkinlikler sayesinde birçok farklı meslekten kişiler gelip kendilerini tanıtacak ve bize meslekleri hakkında bilgiler ve kendi çocukları ile ilgili bir şeyler anlatarak bizleri teşvik edeceklerdir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Okulumuzda yapılması gereken etkinlikleri örnek vermek istediğimiz zaman öncelikle arkadaşlarımıza dahi bir ilişki kurmak arkadaşlarımızla dahi zaman geçirebilmek için yapılan etkinliklerin artırılması daha iyi bir zaman geçirmek için etkinliklerle beraber her zaman daha aktif bir şekilde okulda olmaması ve okulda öğrenmiş olduğunuz bilgileri tekrar etmek ve öğrenmek istediğimiz birçok etkinliği yapmak bize çok mutlu eder biz öğrenciler daha eğitim öğretim görmesi için ve arkadaşlarıyla bir arada kalabilmesi için yukarıdaki etkinliklerde olduğu gibi etkinliklerin yapılması bizler için çok önemlidir bu etkinliklere katılmak da oldukça önemlidir.

Bir yanıt yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.