Okulunuzda yapılmasını istediğiniz etkinlikler nelerdir? Yazınız.


Hayat Bilgisi Öğretmeni

3. Sınıf Hayat Bilgisi Kitabı Okulunuzda yapılmasını istediğiniz etkinlikler nelerdir? Yazınız. konusunu kısaca ele alacağız. 


“Okulunuzda yapılmasını istediğiniz etkinlikler nelerdir? Yazınız.” ile ilgili kısa cevabı ;


Cevap :

Okulunda yapılmasını istediğim etkinliklerden bir tanesi de tiyatro kulüplerinin olması ve ara ara da olsa tiyatrocuların gelip bizleri eğlendirmesidir.


“Okulunuzda yapılmasını istediğiniz etkinlikler nelerdir? Yazınız.” ile ilgili uzun cevabı ;


Cevap :

  • Okulumuzda yapılmasını istediğim etkinliklerden bir tanesi de yüzme yarışmalarıdır. Yüzme etkinlikleri ve yüzme yarışmaları sayesinde daha çok yüzme imkanı bulacak ve eğleneceğiz.
  • Okulumuzda yapılmasını istediğim etkinliklerden bir tanesi de mesleki etkinliklerdir. Bu etkinlikler sayesinde birçok farklı meslekten kişiler gelip kendilerini tanıtacak ve bize meslekleri hakkında bilgiler ve kendi çocukları ile ilgili bir şeyler anlatarak bizleri teşvik edeceklerdir.


 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

Okulunuzda yapılmasını istediğiniz etkinlikler nelerdir? Yazınız.

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Tuğçe
Okulumuzda yapılması gereken etkinlikleri örnek vermek istediğimiz zaman öncelikle arkadaşlarımıza dahi bir ilişki kurmak arkadaşlarımızla dahi zaman geçirebilmek için yapılan etkinliklerin artırılması daha iyi bir zaman geçirmek için etkinliklerle beraber her zaman daha aktif bir şekilde okulda olmaması ve okulda öğrenmiş olduğunuz bilgileri tekrar etmek ve öğrenmek istediğimiz birçok etkinliği yapmak bize çok mutlu eder biz öğrenciler daha eğitim öğretim görmesi için ve arkadaşlarıyla bir arada kalabilmesi için yukarıdaki etkinliklerde olduğu gibi etkinliklerin yapılması bizler için çok önemlidir bu etkinliklere katılmak da oldukça önemlidir.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 16 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!