Kompozisyon Örnekleri

Aşk acısı ile ilgili kompozisyon

Kompozisyonlar örneklerinde Aşk acısı ile ilgili kompozisyon konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Aşk acısı ile ilgili kompozisyon konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap:

Aşka Teslim Olmamak

Aşk  kişinin kendi etkisi olmaksızın karşı koyamadığı bir duygudur. Bazen aşk insanı mutlu ederken bazende yanlış bir insanla karşılaşıldığı zaman acı verici olur .
İnsan saf ve  temiz duygularla aşka başlarken bu bazen kötü ilerleyebilir. İşte bu durumda insanda daha önce hissetmediği bir acı olur. Bu aşk acıdır.
Bunun için kişi çok sevse de her şeyini sevdiği kişiye bağlamamalı ve o olmadan da hayatına devam edebileceğini bilmelidir. Yoksa bu çok acı verici olabilir.


Aşk acısı ile ilgili kompozisyon konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap:

Aşk Acısı İle Baş Etmek

Çok sevdim … Severken en temiz duygularım vardı. Aşk belkide bunun gibi sonunu düşünmeden teslim olmaktı . Bende öyle yaptım.
Ancak bazen kişi değer verdiği kadar değer göremez. İçini acıtan derin duygulara karşı gelemez. İşte bunun için hayat zor ve dayanılmaz olabilir.
Pişmanlıkların ardından eğer sevmek güzel diyebiliyorsanız ne güzel. Ben çok kıymet verdim ve pişmanım. Demek ki bir insan hayatının başrolünü kimseye vermemeli ve kendinde saklı tutmalı. Başkaları canı olsa da gelmeli ve isterse gitmeli.
İşte aşk acısıyla baş etmek için tavsiyem bu. Deneyim olarak kabul edin . Bırakın başkalarını. Siz başrol olun , başkaları isterlerse gelsin ve gitsinler.


 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Aşk bir insanın karşıdaki insana saf duygularla ve güzel duygularla teslim olması onun yüksek duygularla sevmesi ve bağlanması anlamına gelen bir duygu ifadesidir. Aşık olduğumuz insanın hatalarını görmeyebilir ve onlara büyük bir teslimiyetle bağlı olabiliriz aşk insanların gözlerini kör edebilir aynı şekilde sevdiğimizden uzak durmak bizim aşk acısı çekmenize sebep olabilir aşk acısı çektiğimiz zaman üzülebilir sırdaşı arayabilir veya satılacak bir omuz arayabiliriz aşk acısı çektiğimiz zaman sevdiğimiz insanı her zaman arar güzel anıları hatırlamak isteriz.

Bir yanıt yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.

Göz Atın
Kapalı