Ders Notları

Gazete, dergi ve kitaplardan bilgisayarlarla ilgili haberler, bilgilendirici yazılar ve görseller derleyiniz.

4. Sınıf Türkçe Gazete, dergi ve kitaplardan bilgisayarlarla ilgili haberler, bilgilendirici yazılar ve görseller derleyiniz. konusu kısaca hakkında bilgileri ele alacağız. 


Cevap :
Türkiye’nin en çok okunan bilgisayar dergisi
Herkese bilgisayar ve internet öğretmeyi hedefleyen Enter dergisinin haftalık satış rakamı ortalama 60 bin. Şubat ayında yayımlanmaya başlayan ve yoğun ilgi gören dergi 40. sayının sonunda 960 sayfalık bir bilgisayar ve internet ansiklopedisi haline gelecek. Dergiyi hazırlayanlar 40. sayı tamamlandıktan sonra internet üzerinden sınav yapıp başarılı olanlara Chip dergisi onaylı sertifika verecek.
HÜRRİYET


Gazete, dergi ve kitaplardan bilgisayarlarla ilgili haberler, bilgilendirici yazılar ve görseller derleyiniz.
“4. Sınıf Türkçe Kitabı Özgün Yayınları Sayfa 191-194-195-196-197 Cevapları”

İlgili Makaleler

12 Yorum

  1. Bilgisayar günümüzde en önemli teknolojik araçlardan biridir bilgisayarı kullandığımız alanları örnek vermek istediğimiz zaman okullarımız evlerimiz hastanelerimiz havaalanlarımız postahane verimiz çeşitli sağlık eğitim kurumları fabrikalar ve birçok alanda kullanıldığını söyleyebiliriz bilgisayarlar bilgi depolamak bilgi almak kaynakları araştırmak haber almak iletişim kurmak meyve çok kaynaklardan faydalandığınızı söyleyebiliriz Ayrıca eğitim alanındaki faydaları da bilgisayar sayesinde olabilmektedir örneğin bilgisayar sayesinde herhangi bir görseli izleyebiliriz herhangi bir konu hakkında bilgi edinebiliriz bilgisayarlar Ayrıca her alanda olan bitenden haberdar olmamızı sağlamaktadır.

  2. Sen bilgili bir kadınsın aşkım

    ????? en güzel kadınsın section meleğim sensin

Bir yanıt yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.