Ders Notları

İnkılaplara karşı olanların eylemlerini gerçekleştirebilmek için yeni bir parti kurulmasını fırsat olarak değerlendirmelerini nasıl karşılıyorsunuz?

8. Sınıf İnkılap Tarihi İnkılaplara karşı olanların eylemlerini gerçekleştirebilmek için yeni bir parti kurulmasını fırsat olarak değerlendirmelerini nasıl karşılıyorsunuz? konusu kısaca hakkında bilgileri ele alacağız. 


Cevap :
Herkes fikrini yaşayabilmek için mücadele eder. Bu insanlarda kendi fikirlerini savunmak için parti kurmaya çalışmış ancak uygun görülmediği için kapatılmıştır. 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. 8 sınıf inkılap tarihi ve atatürkçülük hakkındaki ödevlerimizi yaptığımız zaman ve bu kitabında temel bilgileri öğrenmek istediğiniz zaman tüm ders kitabının cevaplarını bulabileceğiniz her zaman doğru güzel bir kaynak olarak tercih ettiğiniz Forum sayfa sitesini ziyaret edebilir ve bu konuda detaylı bilgilere sahip olabilir ödevinizi güzel bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Ödevlerinizi buzdere doğru beraberlikle yapabilme imkanına sahip olabilirsiniz ben de bu siteyi ziyaret ettikten sonra birçok konuda daha hızlı ve daha aktif bir şekilde ödeme yapabiliyorum hep başarılı olabiliyorum.

Bir yanıt yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.