Kompozisyon Örnekleri

Anne Sevgisi İle İlgili Kompozisyon

Kompozisyonlar örneklerinde Anne Sevgisi İle İlgili Kompozisyon konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Anne Sevgisi İle İlgili Kompozisyon konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap:

Anne Sevgisi

Daha bir kan parçası halinde olduğumuz zamandan beri bizleri seven ,bekleyen ve yolumuzu gözleyen, şimdiye kadar sevgisini devam ettiren kişidir anne.
Yüreğimize sıcacık bir duygu akımı sağlayan bakışları ve bizi ne yaparsak yapalım, nasıl olursak olalım koşulsuz seven tek kişidir anne. Bizlere sevginin tanımını öğreten ve bizle kurmuş olduğu bağla  daha sonraki hayatımızda ilişki bağlarımızın nasıl olacağını gösteren kişidir anne.
Bu yüzden anne sevgisi çok önemlidir. Bizleri hayata bağlayan sevgi bağının temelidir anne. Kıymet bilmeliyiz.


Anne Sevgisi İle İlgili Kompozisyon konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap:

 İlk Ve En Değerli Sevgi

Sevgi, insanın doğasında olan hayatımdaki olmazsa olmaz olan duygulardan bir tanesidir.
Bu sevgilerden ilk olarak tanıdığımız sevgi, anne sevgisidir. Anne sevgisi, duygular hakkında bilgimiz olmadığı bir zamanda bize sevmenin ne demek olduğunu öğreten sıcacık bir histir.
Zaman içerisinde hayatınızda bir çok kişi girer ve çıkar. Bu insanlardan bazılarını çok severiz. Ancak her duygu birbirine farklı olmakla beraber anne sevgisinin yerini hiçbir sevgi tutamaz. Ben annemi çok seviyorum ve onun sevgisi ile hiç bir sevgi kıyaslanamaz. Beni olduğum her halimle kabul eden ve nadir insanlardan bir tanesi annemdir.
Bu yüzden annelerimize yüreğimizin en güzel yerini her zaman ayırmalıyız. Bu bize mutluluk ve huzur verecek , yüreğimizi genişletecektir.


 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Annemize her zaman çok severiz bir aile içerisinde annemiz babamız ve kardeşlerimiz bizim en önemli varlıklarımızdan sayılmaktadır annelerimiz her zaman bizim için çok kıymetlidir her ne koşulda olursa olsun bize her zaman seven her zaman merhametiyle saran ve her zaman bize Ezgi gösteren annelerimize her zaman baş tacı etmeliyiz annelerimiz her zaman bizlerin en önemli ve en kıymetli varlıklarından biridir zor zamanlarımızda sıkıntılarımız da sevinçlerimiz de koşulsuz bir şekilde bizi kucaklayan annelerimizi bir an bile üzmemeli onları kıracak ve üzecek davranışlardan uzak durmalı her zaman onları sevgi ve saygı ile karşılamalıyız.

Bir yanıt yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.