Kompozisyon Örnekleri

Kaplumbağaya dikkat edin ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerleyebilir ile ilgili kompozisyon

Kompozisyonlar örneklerinde Kaplumbağaya dikkat edin ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerleyebilir ile ilgili kompozisyon konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Kaplumbağaya dikkat edin ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerleyebilir ile ilgili kompozisyon konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap:

Risk Alarak Başarı Elde Edilir

Hayat doğduğumuz günden itibaren çabalamakla aşılabilen çetin  bir yoldur.
Kaplumbağaya dikkat edersek ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerleyebildiğini görürüz. Bu bizlere çok büyük bir örnektir. Çünkü gerektiği zaman risk almak bizlere elde etmek istediklerimizi kazanmamızı sağlayacaktır.
Bizlerde kaplumbağadan örnek almalı ancak risk alarak yani bazı şeyleri göze alarak hareket ettiğinizde başarıya ulaşacağımızı bilerek çabalamalıyız. Ancak böylece ilerleyebiliriz.


Kaplumbağaya dikkat edin ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerleyebilir ile ilgili kompozisyon konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap:

Başarmak İstersen Risk Al Ve Mücadele Et

Her insanın bu hayatta hayal kurduğu şeyler ve ulaşmak istediği yerler vardır.
Hayatın kanunu olarak bir insan nereye ulaşmak isterse istesin o konuda tanışmak ve elinden geleni yapmak durumundadır. Yoksa başarıya ulaşamaz. Kaplumbağa bu konuda çok güzel bir örnektir. Bu hayvan ancak başını kabuğundan çıkarıp risk aldığı zaman ilerlemekte ve bizlere yapmak istediğimiz için mücadele etmeniz gerektiğini göstermektedir .
Olduğumuz yerde durarak hiçbir başarı elde edilemez. Bunun için devamlı ve düzenli çalışmalı ve elimizden geleni yapmak lazımdır ki başarmak mümkün olsun.


 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bir insan çaba harcadığı zaman azmetmek istediğin zaman kendini güçlü hisseder ve her zaman başarıya ulaşmak için emek harcar. Kaplumbağalar çok yavaş hayvanlardır yalnız kendilerini savunmaya aldıkları zaman korunma sistemleri ile elbetteki kendilerini koruyabilir ve istedikleri amaca ulaşabilirler kaplumbağalar ve kat yetenekleri çok fazla olan hayvanlar olduğu için herhangi bir sorun karşısında kendilerini hızlı bir şekilde savunmaya alır . İnsanlarda böyledir insanlar kendilerinin dikkatlerini geliştirdikleri zaman kendilerine özgüvenli oldukları zaman ve her zaman kendilerini geliştirmek istedikleri zaman mümkün oldukça güç seviyelerini artırırlar.

Bir yanıt yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.