Kompozisyon Örnekleri

Televizyon internet sosyal medya aile ve arkadaşlık bağlarını güçlendirir ile ilgili kompozisyon

Kompozisyonlar örneklerinde Televizyon internet sosyal medya aile ve arkadaşlık bağlarını güçlendirir ile ilgili kompozisyon konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Televizyon internet sosyal medya aile ve arkadaşlık bağlarını güçlendirir ile ilgili kompozisyon konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap:

Teknoloji İle Her Zaman Beraber Ol

Teknoloji hem iyi hem de eksi yönlerden hayatımıza bir çok şey katmıştır.
Eskiden sadece sen belli  zamanlarda görebildiğini sevdiklerimizi şimdi internet , sosyal medya gibi teknolojiler sayesinde istediğimiz zaman öğrenilmekteyiz.
Sevdiklerimizle teknoloji aracılığıyla yapılan bu görüşmeler bağlarımızı güçlendirmekte ve bizleri birbirimize bağlamaktadır.


Televizyon internet sosyal medya aile ve arkadaşlık bağlarını güçlendirir ile ilgili kompozisyon konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap:

Teknoloji İle Kuvvetlenen Bağlarımız

Teknolojinin gelişmesiyle beraber hayatımıza bir çok yenilik ve kolaylık meydana geldi.
Televizyon, internet , sosyal medya aile ve  arkadaş bağlarımızı kuvvetlendirmektedir. Eskiden sadece yakınımızda olan veya uzakta olan kişilerle kısa süreli beraberliğimiz olsa da artık bu teknolojiler sayesinde istediğiniz her an sevdiklerimize ulaşabiliyoruz.
Sevdiklerimize her an ulaşabilmek ve görüşmek aramızdaki duygusal yakınlığı kuvvetlendirmekte ve bağlarımızın kopmamasına yardımcı olmaktadır.
İşte bu teknolojinin insanlara verdiği pozitif bir etkidir.


 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Günümüzün iletişim kaynaklarından biri olan televizyonlar sanal ortamlar teknolojik aletlerde girmiş oldu mu sanal siteler elbetteki karşımızdaki insanla sohbet etmenize mesajlaşma mıza görüntülü konuşmamızda sesli konuşmamıza yardımcı olmaktan ve iletişimin en güzel imkanlarını bize sunmaktadır. Bunun yanı sıra sana sitelerde arkadaş edinebilirim bu arkadaşlarımız da oyun oynayabilir sohbet edebiliriz yalnız güvenmediğimiz veya tam bir şekilde tanımadığımız insanlara özel bilgilerinizi paylaşmak fotoğraflarımızı paylaşmak doğru değildir sanal ortamlarda elbette ki az bir şekilde tanıdığımız insanlar iyi niyetli insanlar olmayabilir bu konuda muhakkak dikkatli olarak iletişimimizi ve arkadaşlık larımızı kurabiliriz.

Bir yanıt yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.