4. Sınıf Türkçe

4. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları KOZA Yayıncılık

4. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları KOZA Yayıncılık

Göster

4. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları KOZA Yayıncılık


1. Tema Çocuk Dünyası Soruları ve Cevapları

 

2. Tema Milli Mücadele ve Atatürk Soruları ve Cevapları

 

3. Tema Erdemler Soruları ve Cevapları

 

4. Tema Milli Kültürümüz Soruları ve Cevapları

 

5. Tema Doğa ve Evren Soruları ve Cevapları

 

6. Tema Sanat Soruları ve Cevapları

 

7. Tema Birey ve Toplum Soruları ve Cevapları


 


8. Tema Bilim ve Teknoloji Soruları ve Cevapları

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. 4. Sınıf Türkçe ders kitabı Koza Yayınları ders kitabı cevaplarınız gerçekten bir efsane olmuş bu ders kitabında 4. Sınıf ders kitabı cevapları mı kolay bir şekilde sayfalara tıklayarak yapıyorum.

  2. 4. Sınıf ders kitabı Koza Yayınları içerisindeki var olan sayfalara tıkladıktan sonra sorularla ilgili farklı cevapların olması çok hoşuma gitti istediğim cevabı seçerek ödevimi kolay bir şekilde yapabiliyorum.

  3. 4. Sınıf ders kitabı Koza Yayınları cevapları Gerçekten harika ben de arkadaşlarıma katılıyorum Ayrıca konular içerisindeki konu anlatımları ve farklı cevapları kısa ve uzun olması da çok güzel ders kitabım açtığımda hissedeyim sayfa cevabına tıklayarak kolay bir şekilde açılan sekmede ödevlerimi yapabilir ve ailemle beraber daha fazla zaman geçirerek oyunlar oynayabiliyorum şimdiden sizlere çok çok teşekkür ederim Bütün arkadaşlarıma buradan ödevlerini yapmalarını tavsiye ederim.

  4. Türkçe ders kitabı 4. Sınıf Koza yayınları kitabındaki değerlendirme sorularını ve cevaplarını buraya bakarak kontrol ettikten sonra derslerimi ne kadar doğru ve başarılı olduğunu görebilmek deyim.bir değerlendirme sorularına verdiğiniz cevaplar çok güzel ve bilgilendirici olduğu için öğretmenimden takdir kazandığımı söyleyebilirim.bu siteye bakarak ödevlerimi yaptığım zaman ödevlerimi hem daha çabuk bitiriyor hem de daha benimle zaman harcadığımı düşünüyorum. Bu sebeple size çok ama çok teşekkür ediyorum.

Bir yanıt yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.